arıtan halı yıkama
anasayfa halı yıkama sayfasına gider halı onarımı sayfasına gider arıtan kurumsal sayfası ileride açılacaktır. iletişim sayfası 18 yıldır kalite
halı tamiri istanbul

Sadece Saçak Kısımlarında Oluşan Az Bozulmuş Saçakların Tamiri

Bozulmanın henüz önemli hale gelmediği saçaklarda uygulanan tamiratlardır.
Genellikle bozuklukların ilk aşaması olan saçak püsküllerinin yıpranmaya başlaması ile olur. Saçak zincirlerine ulaşmamış bozukluklardır. Genelde saçağın püskülleri yer yer kopmuş yada kopacak derecede zayıflamıştır. Ayrıca örgülerin zaman içinde çözülmeleri, yanlış örülmüş olmaları da önemlidir.
saçakları örülen hereke halı
Bu tür bozukluklukları olan saçaklarda en önemli etki eden faktör halının iyi
bakılıp bakılmadığıdır. Genel olarak iyi bakılamayan halılarda saçakların renklerinde önemli ölçüde değişiklik olur. Kalıcı hale gelmiş olan renk değişimi iplik liflerinin zayıflamaya başladığının belirtisidir. Bir diğer etkileyen faktör evdeki günlük temizlik yapılırken; sert zemin bakımında ve genel temizlikte kullanılan malzemelerin, uygulanması sırasında saçaklara ve yan zincir örgülere zamanla az miktarlarda olsa da bulaşmasıdır. Bu gibi yollarla bulaşabilen kimyasallar uzun zaman içinde iplik dokusunu bozmaktadır. Ayrıca profesyonel olmayan işletmelerde yapılan Halı yıkama işleminde kullanılan temizlik maddelerinin aşırı veya yanlış kullanılması, bilgisizce bazı maddelerin kullanılması zarar vermektedir.
örülmüş durumu
Bir çok halı türünün farklı şekillerde tamir yöntemleri bulunmaktadır. Bu tür
bozukluklar, halının ileride daha fazla bozulacağının işaretini vermektedir.
oldukça yıpranmış dökülmüş saçaklar
Saçak zincirlerinde oluşabilen çok küçük hasarlar da zamanında müdahale edilerek, daha fazla büyümesi önlenebilir. Makina halılarında kullanılan takma saçaklar gibi olmayan el halısı saçakları, bozukluklar çıktığında herhangi bir etki olmaksızın daha da büyük bir bozulma haline gelir.
çok küçük bozulmalar tamir edilen kısım  
iletişim sayfası

Arıtan Bilgilendirme ve Destek Hattı

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında veya halınız ile ilgili sorunlarınızda bizi arıyabilirsiniz.
Yetkili profesyonel personelimiz size sorununuzda yardımcı olacaktır: Bilgilendirme ve Danışma Hattı

Bu linklerde diğer sayfalara ulaşabilirsiniz: Halı yıkama Halı Bakımı Halı overloğu Saçak tamiri yıkama saçak tamiri halı tamircileri istanbul
Arıtan Halı yıkama, Bakım Onarım ve Tamirat tescilli bir firmadır. Her hakkı saklıdır. Arıtan Halı yıkama, Bakım Onarım ve Tamirat sitemizdeki tüm görsel ve yazılı içerik hakkına sahiptir. İzinsiz başka kişi ve kuruluşlarca kullanılamaz ve yasal işlem uygulanır.